• 400g BRC GMP ISO Sertifikasyonunda Sütlü Beyaz Saf Koyun Tozu Sütü
400g BRC GMP ISO Sertifikasyonunda Sütlü Beyaz Saf Koyun Tozu Sütü

400g BRC GMP ISO Sertifikasyonunda Sütlü Beyaz Saf Koyun Tozu Sütü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin'in başkenti keçi sütü, Fuping şehri
Marka adı: Meiling
Sertifika: BRC,GMP,HACCP. ISO,QS,HALAL
Model numarası: Meiling yetişkin keçi sütü tozu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 60 poşet
Fiyat: $6.25-$7.15/Sachet
Ambalaj bilgileri: Poşet içinde 400g
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Form: toz haline getirilmiş damak zevki: taze
paketleme: Çantada 400g Bileşen: % 100 sıvı keçi sütü tozu
Yaş grubu: ≥3 yıl sertifika: BRC, GMP, ISO, QS, HELAL
orijinal: Fuping, Çin Görünüm: süt beyazı
Vurgulamak:

kurutulmuş koyun sütü tozu

,

anlık yağ dolu süt tozu

Ürün Açıklaması

Çin marka Meiling helal anında tam krem ​​/ saf keçi sütü tozu 400g

Helal hazır kremli keçi sütü tozu

 

BESLENME BİLGİSİ

Öğeler Per100g NRV%
Enerji 1968Kj) % 23
Protein 20,0 (g) % 33
Şişman 22.0 (g) % 37
Karbonhidrat 46.0 (g) % 15
Diyet lifi Şekil 4 (g) % 16
Sodyum 400 (mg), % 20
A Vitamini 5800 (μ gRE) % 73
D Vitamini 8,5 (μ g) % 170
E Vitamini 12.0 (mg a-TE) % 86
B6 Vitamini 0.8 (mg), % 57
C vitamini 40(mg) % 40
Folik asit 300 (μg DFE) % 75
Kalsiyum 800 (mg), 100%
Demir 8.0 (mg), % 53

Çinko
4.5 (mg), % 30

 

LİSTESİ MALZEMELER: Sıvı Keçi Sütü,beyaz toz şeker, Diyet lifi,kalsiyum karbonat,frukto-oligose , Folik asit, Kompleks mineral, Muti-Vitaminler.

SON KULLANMA TARİHİ:18 ay

PAKETİ: Poşet içinde 400g (25 g / adet * 16 adet)

 

 

Keçi Sütü Sağlık Faydaları

Goat Milk is as close to perfect food as possible in nature. Keçi Sütü doğada mümkün olduğunca mükemmel yiyeceğe yakındır. Its chemical structure is amazingly similar to mother's milk. Kimyasal yapısı anne sütüne inanılmaz derecede benzer. It is a complete protein containing all the essential amino acids without the heavy fat content and catarrh (mucus) producing materials of cow's milk. Ağır yağ içeriği ve inek sütü nezle (mukus) üreten tüm esansiyel amino asitleri içeren tam bir proteindir. Goat's milk is not only non-mucus forming but also helps to neutralize mucus. Keçi sütü sadece mukus oluşturmayan değil, aynı zamanda mukusun nötralize edilmesine de yardımcı olur.

 

Keçi Sütü ve Sindirilebilirliği

Keçi sütü, aşağıdaki faktörlerden dolayı inek sütüne üstün sindirilebilirlik sağlar:

1. Size of fat globules: The fat globules of goat's milk are finer than those of cow milk, allowing for a greater surface to volume ratio for enzymatic attack. 1. Yağ küreciklerinin boyutu: Keçi sütündeki yağ kürecikleri, inek sütünden daha incedir ve enzimatik saldırı için daha büyük bir yüzey / hacim oranı sağlar. This enables the fat of goat's milk to be broken down and digested more easily. Bu keçi sütü yağının daha kolay parçalanmasını ve sindirilmesini sağlar.

2. Goat's milk has more MCT's than cow's milk. 2. Keçi sütünün inek sütünden daha fazla MCT'si vardır. Lipases attack the ester linkages of the shorter-chain fatty acids more readily, enabling more rapid digestion. Lipazlar, daha kısa zincirli yağ asitlerinin ester bağlantılarına daha kolay saldırır ve daha hızlı sindirime olanak tanır. MCT's are metabolically unique in that they can be absorbed by a simpler mechanism than other fatty acids. MCT'ler metabolik olarak benzersizdir, çünkü diğer yağ asitlerinden daha basit bir mekanizma tarafından emilebilirler. MCT's, which are higher in goat's milk than cow's milk, have a unique ability to provide energy to the human metabolism, as well as an ability to lower, inhibit and dissolve cholesterol deposits. Keçi sütünde inek sütünden daha yüksek olan MCT'ler, insan metabolizmasına enerji sağlama yeteneğinin yanı sıra kolesterol birikintilerini azaltma, inhibe etme ve çözme yeteneğine sahiptir.

3. Goat's milk casein forms a less tough and more friable curd than the casein of cow's milk. 3. Keçi sütü kazeini, inek sütü kazeinden daha az sert ve daha ufalanabilir bir pıhtı oluşturur. This means the digestive enzymes can break it down more rapidly. Bu, sindirim enzimlerinin onu daha hızlı parçalayabileceği anlamına gelir. Alpha-S1 casein is the main casein in cow's milk and this contributes to the firmer curd; Alpha-S1 kazein, inek sütündeki ana kazeindir ve bu daha sıkı lor'a katkıda bulunur; goat's milk contains low levels of alpha-S1 casein. keçi sütü düşük seviyelerde alfa-S1 kazein içerir.

 

Keçi Sütü ve Alerjileri

Whether goat's milk can be tolerated better than cow's milk, will depend on the specific protein involved in the allergy. Keçi sütünün inek sütünden daha iyi tolere edilip edilemeyeceği, alerjide yer alan spesifik proteine ​​bağlı olacaktır. Most people with a cow's milk protein allergy are allergic to b-lactoglobulin. İnek sütü proteini alerjisi olan çoğu insan b-laktoglobuline alerjiktir. This protein is also present in goat's milk and does not offer these people an alternative. Bu protein keçi sütünde de bulunur ve bu insanlara bir alternatif sunmaz. It is worth, however, trying goat's milk as an alternative to cow's milk, in consultation with your doctor. Bununla birlikte, doktorunuza danışarak keçi sütünü inek sütüne alternatif olarak denemeye değer.

 

Keçi Sütü ve Laktoz intoleransı

The lactase enzyme provides for the digestion of lactose, or milk sugar. Laktaz enzimi, laktoz veya süt şekerinin sindirilmesini sağlar. Persons who do not possess this enzyme are lactose-intolerant. Bu enzime sahip olmayan kişiler laktoza toleranssızdır. Goat's milk contains less lactose than cow's milk, and people can generally tolerate goat's milk better than cow's milk. Keçi sütü inek sütünden daha az laktoz içerir ve insanlar genellikle keçi sütünü inek sütünden daha iyi tolere edebilir.

İçin önerilir: digestive and gastrointestinal health; : sindirim ve gastrointestinal sağlık; minimize effects of osteoporosis; osteoporozun etkilerini en aza indirir; regulate cardiovascular circulation and nerve function; kardiyovasküler dolaşım ve sinir fonksiyonunu düzenler; reduce fatigue; yorgunluğu azaltmak; improves brain faculties and body immune system; beyin fakültelerini ve vücut bağışıklık sistemini geliştirir; whitening complexion and beauty; beyazlatıcı cilt ve güzellik; accelerate strong growth and development during young children formative years; biçimlendirici küçük çocuklar sırasında güçlü büyüme ve gelişmeyi hızlandırmak; and general health. ve genel sağlık.

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 400g BRC GMP ISO Sertifikasyonunda Sütlü Beyaz Saf Koyun Tozu Sütü bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.