• Süt Tozu, Gıda Sınıfı Keçi Bütün Toz içinde 25kg anlık keçi sütü tozu
Süt Tozu, Gıda Sınıfı Keçi Bütün Toz içinde 25kg anlık keçi sütü tozu

Süt Tozu, Gıda Sınıfı Keçi Bütün Toz içinde 25kg anlık keçi sütü tozu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin'in başkenti keçi sütü, Fuping şehri
Marka adı: Meiling
Sertifika: BRC,GMP,HACCP. ISO,QS,HALAL
Model numarası: Meiling yetişkin keçi sütü tozu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 Torba * 25kg / Çanta
Fiyat: $275.5-$320.5/Bag
Ambalaj bilgileri: 4 katlı kraft torbalarda 25kg
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, MoneyGram
Yetenek temini: 400bags / Gün
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

damak zevki: taze renk: Sarı sütlü
Form: toz haline getirilmiş Bileşen: % 100 keçi sütü tozu
Raf zamanı: 24 ay Sertifikalar: BRC, FDA, HACCP, ISO, HELAL
Vurgulamak:

toz süt tozu

,

tam yağlı süt tozu

Ürün Açıklaması

Ürün adı Keçi sütü tozu

 

Ana işlev

1.Kasları ve kemikleri inşa eder ve onarır;
2. vücut hücrelerini onarır;
3. enerji sağlar ve metabolizma ile ilgili vücuttaki önemli süreçleri kontrol eder.
Spefication % 100 doğal
Raf ömrü 24 ay
kullanım Bağımlılık yapan yiyecek, süt formülü, Yoğurt
Depolama Serin / kuru yerde saklayınız
Adedi 40Bags * 25kg / Çanta

 

Paketleme detayları

1. folyo çanta küçük sipariş varsa
2. 25 kg'ın üstünde toz
3.Customized
malzemeler keçi sütü
Form Özü / Toz
Sevkiyat yolları Deniz tarafından, DHL, Fedex, TNT, EMS, UPS, hava tarafından

 

 

"Keçi" Tadı Olmadan Keçi Sütü!

 

İçin önerilir: digestive and gastrointestinal health; : sindirim ve gastrointestinal sağlık; minimize effects of osteoporosis; osteoporozun etkilerini en aza indirir; regulate cardiovascular circulation and nerve function; kardiyovasküler dolaşım ve sinir fonksiyonunu düzenler; reduce fatigue; yorgunluğu azaltmak; improves brain faculties and body immune system; beyin fakültelerini ve vücut bağışıklık sistemini geliştirir; whitening complexion and beauty; beyazlatıcı cilt ve güzellik; accelerate strong growth and development during young children formative years; biçimlendirici küçük çocuklar sırasında güçlü büyüme ve gelişmeyi hızlandırmak; and general health. ve genel sağlık.

Tarih

Goat's milk has also been used for treatment of ailments by Chinese physician as far back as 2000 over years. Keçi sütü aynı zamanda Çinli hekim tarafından yıllar boyunca 2000 yılına kadar olan rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. It had been recorded in the Chinese epic during the Ming dynasty and many other traditional Chinese medicinal literatures. Ming hanedanlığı ve diğer birçok geleneksel Çin tıbbi literatürü sırasında Çin destanında kaydedilmişti. Till now, Chinese believe goat's milk to be an excellent beverage to general health, and it was employed to address conditions of the throat and windpipe. Şimdiye kadar, Çin keçi sütünün genel sağlık için mükemmel bir içecek olduğuna inanıyor ve boğaz ve nefes borusunun koşullarını ele almak için kullanıldı. In 1970, the UN Food and Agricultural Organization published “Observations on the Goat,” a book that provided many useful insights into the history and benefits of goat's milk. 1970 yılında BM Gıda ve Tarım Örgütü, keçi sütünün tarihi ve faydaları hakkında birçok yararlı bilgi sağlayan bir kitap olan “Keçi Gözlemleri” ni yayınladı.

Keçi Sütü Sağlık Faydaları

Goat Milk is as close to perfect food as possible in nature. Keçi Sütü doğada mümkün olduğunca mükemmel yiyeceğe yakındır. Its chemical structure is amazingly similar to mother's milk. Kimyasal yapısı anne sütüne inanılmaz derecede benzer. It is a complete protein containing all the essential amino acids without the heavy fat content and catarrh (mucus) producing materials of cow's milk. Ağır yağ içeriği ve inek sütü nezle (mukus) üreten tüm esansiyel amino asitleri içeren tam bir proteindir. Goat's milk is not only non-mucus forming but also helps to neutralize mucus. Keçi sütü sadece mukus oluşturmayan değil, aynı zamanda mukusun nötralize edilmesine de yardımcı olur.

Keçi Sütü ve Sindirilebilirliği

Keçi sütü, aşağıdaki faktörlerden dolayı inek sütüne üstün sindirilebilirlik sağlar:

1. Size of fat globules: The fat globules of goat's milk are finer than those of cow milk, allowing for a greater surface to volume ratio for enzymatic attack. 1. Yağ küreciklerinin boyutu: Keçi sütündeki yağ kürecikleri, inek sütünden daha incedir ve enzimatik saldırı için daha büyük bir yüzey / hacim oranı sağlar. This enables the fat of goat's milk to be broken down and digested more easily. Bu keçi sütü yağının daha kolay parçalanmasını ve sindirilmesini sağlar.

2. Medium Chain Triglycerides (MCT): Goat's milk has more MCT's than cow's milk. 2. Orta Zincir Trigliseritler (MCT): Keçi sütünün inek sütünden daha fazla MCT'si vardır. Lipases attack the ester linkages of the shorter-chain fatty acids more readily, enabling more rapid digestion. Lipazlar, daha kısa zincirli yağ asitlerinin ester bağlantılarına daha kolay saldırır ve daha hızlı sindirime olanak tanır. MCT's are metabolically unique in that they can be absorbed by a simpler mechanism than other fatty acids. MCT'ler metabolik olarak benzersizdir, çünkü diğer yağ asitlerinden daha basit bir mekanizma tarafından emilebilirler. MCT's, which are higher in goat's milk than cow's milk, have a unique ability to provide energy to the human metabolism, as well as an ability to lower, inhibit and dissolve cholesterol deposits. Keçi sütünde inek sütünden daha yüksek olan MCT'ler, insan metabolizmasına enerji sağlama yeteneğinin yanı sıra kolesterol birikintilerini azaltma, inhibe etme ve çözme yeteneğine sahiptir.

3. Curd strength. 3. Lor gücü. Goat's milk casein forms a less tough and more friable curd than the casein of cow's milk. Keçi sütü kazeini, inek sütü kazeinden daha az sert ve daha ufalanabilir bir lor oluşturur. This means the digestive enzymes can break it down more rapidly. Bu, sindirim enzimlerinin onu daha hızlı parçalayabileceği anlamına gelir. Alpha-S1 casein is the main casein in cow's milk and this contributes to the firmer curd; Alpha-S1 kazein, inek sütündeki ana kazeindir ve bu daha sıkı lor'a katkıda bulunur; goat's milk contains low levels of alpha-S1 casein. keçi sütü düşük seviyelerde alfa-S1 kazein içerir.

Keçi Sütü ve Laktoz intoleransı

The lactase enzyme provides for the digestion of lactose, or milk sugar. Laktaz enzimi, laktoz veya süt şekerinin sindirilmesini sağlar. Persons who do not possess this enzyme are lactose-intolerant. Bu enzime sahip olmayan kişiler laktoza toleranssızdır. Goat's milk contains less lactose than cow's milk, and people can generally tolerate goat's milk better than cow's milk. Keçi sütü inek sütünden daha az laktoz içerir ve insanlar genellikle keçi sütünü inek sütünden daha iyi tolere edebilir.

Keçi Sütü ve Alerjileri

Whether goat's milk can be tolerated better than cow's milk, will depend on the specific protein involved in the allergy. Keçi sütünün inek sütünden daha iyi tolere edilip edilemeyeceği, alerjide yer alan spesifik proteine ​​bağlı olacaktır. Most people with a cow's milk protein allergy are allergic to b-lactoglobulin. İnek sütü proteini alerjisi olan çoğu insan b-laktoglobuline alerjiktir. This protein is also present in goat's milk and does not offer these people an alternative. Bu protein keçi sütünde de bulunur ve bu insanlara bir alternatif sunmaz. It is worth, however, trying goat's milk as an alternative to cow's milk, in consultation with your doctor. Bununla birlikte, doktorunuza danışarak keçi sütünü inek sütüne alternatif olarak denemeye değer.

Keçi Sütü ve Solunum Şikayetleri

Drinking goat's milk results in the production of less mucus than when drinking cow's milk. Keçi sütü içmek inek sütü içmekten daha az mukus üretimiyle sonuçlanır. This can provide relief to people suffering from respiratory complaint Bu, solunum şikayeti olan kişilere rahatlama sağlayabilir

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Süt Tozu, Gıda Sınıfı Keçi Bütün Toz içinde 25kg anlık keçi sütü tozu bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.