• ucuz fiyat 25kg saf bütün keçi sütü tozu toplu
ucuz fiyat 25kg saf bütün keçi sütü tozu toplu

ucuz fiyat 25kg saf bütün keçi sütü tozu toplu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin'in başkenti keçi sütü, Shaanxi, Çin
Marka adı: Meiling
Sertifika: BRC,GMP,HACCP. ISO,QS,HALAL
Model numarası: Formül kuru keçi sütü tozu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 2mt
Fiyat: 11,500-12,500/Mt
Ambalaj bilgileri: 4 katlı kraft torbalarda 25kg
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, Western Union, T / T
Yetenek temini: 400bags / Gün
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Vurgulamak:

yetişkin süt tozu

,

tam krem ​​süt tozu

Ürün Açıklaması

Benefit Meiling Tam Keçi Sütü Tozu

 

1 Kalsiyumda Doğal Olarak Yüksek.

 

Goat's milk is naturally high in calcium as compared to other milk. Keçi sütü, diğer sütlere kıyasla doğal olarak kalsiyum bakımından yüksektir. Calcium is an important nutrient for both women and elderly as it can prevent osteoporosis by strengthening bone intergrity. Kalsiyum hem kadınlar hem de yaşlılar için önemli bir besindir, çünkü kemik bütünlüğünü güçlendirerek osteoporozu önleyebilir.

 

2 Biyoaktif bileşiklerde doğal olarak yüksek 

Bioactive compounds are components in the food that can provide a health benefits once consumed. Biyoaktif bileşikler, tüketildiğinde sağlık yararları sağlayabilen gıdadaki bileşenlerdir. Goat's milk is naturally high in bioactive compounds such as: Keçi sütü, aşağıdakiler gibi biyoaktif bileşiklerde doğal olarak yüksektir:

 

  • Nükleotid (Bağışıklık sistemini güçlendirir)
  • CPP (Minerallerin çözünürlüğünü ve emilimini arttırın)
  • Sialik asit (Bakteri enfeksiyonunu önleyin)
  • Taurin (Beyin gelişimini artırın)

3 Laktozda düşük 

 

Goat's milk contains lesser lactose. Keçi sütü daha az laktoz içerir. Approximately 65 percent of the human population has a reduced ability to digest lactose after childhood. İnsan nüfusunun yaklaşık yüzde 65'inin çocukluktan sonra laktozu sindirme yeteneği azalmıştır. Lactose intolerance in adulthood is most prevalent in people of East Asian descent. Yetişkinlikte laktoz intoleransı en çok Doğu Asya kökenli insanlarda görülür. Hence, goat's milk is suitable for people who experience lactose intolerance symptoms such as nausea, vomitting and diarrhea after consuming dairy products. Bu nedenle, keçi sütü, süt ürünlerini tükettikten sonra bulantı, kusma ve ishal gibi laktoz intoleransı semptomları yaşayan kişiler için uygundur.

 

4 Gastrointestinal sağlığı iyileştirin

 

Goat milk can be digested easier and more readily than other milk. Keçi sütü, diğer sütlerden daha kolay ve daha kolay sindirilebilir. Goat milk forms a softer, finer curd than cow milk, making digestion and absorption easier. Keçi sütü, inek sütünden daha yumuşak, daha ince bir lor oluşturur ve bu da sindirimi ve emilimi kolaylaştırır. Thus, goat's milk is good for those with gastrointestinal problem such as gastric, colic and indigestion. Bu nedenle, keçi sütü mide, kolik ve hazımsızlık gibi gastrointestinal problemi olanlar için iyidir.

 

5 Doğadan Doğal Nimetler

 

Unlike cows, goats and humans have the same secretion method. İneklerin aksine keçiler ve insanlar aynı sekresyon yöntemine sahiptir. More bioactives are secreted with goat milk, such as Epidermal Growth Factor (EGF), Polyamine, and Free Amino Acids. Epidermal Büyüme Faktörü (EGF), Poliamin ve Serbest Amino Asitler gibi keçi sütü ile daha fazla biyoaktif salgılanır. The level of natural nutrients like Nucleotides, Taurine, as well as Glutamic Acid are even 3 times higher than cow milk's, helping to enhance protection from inside and build solid foundation for mental and physical development. Nükleotidler, Taurin ve Glutamik Asit gibi doğal besinlerin seviyesi inek sütünden bile 3 kat daha yüksektir, içeriden korumayı arttırmaya ve zihinsel ve fiziksel gelişim için sağlam bir temel oluşturmaya yardımcı olur.

 

 

6 Eşsiz Moleküler Yapı - Daha İyi Sindirimin Anahtarı

 

Goat milk protein contains more β-casein which forms fine and evenly distributed milk curd. Keçi sütü proteini, ince ve eşit dağılmış süt pıhtısı oluşturan daha fazla case-kazein içerir. Its unique structure allows more digestive enzyme in and is easier to be absorbed, protecting children's sensitive gut. Eşsiz yapısı daha fazla sindirim enzimi sağlar ve emilmesi daha kolaydır, böylece çocukların hassas bağırsaklarını korur.

 

In general, cow milk formula needs extra processes to make its milk protein smaller or easier to be digested, such as adding whey or hydrolyzing it. Genel olarak, inek sütü formülü, süt proteini daha küçük veya sindirilmesini kolaylaştırmak için peynir altı suyu eklemek veya hidrolize etmek gibi ekstra işlemlere ihtiyaç duyar. Whereas goat milk needs no such processes as its protein is naturally fine and delicate, natural and nutritious. Keçi sütünün proteininin doğal olarak ince ve narin, doğal ve besleyici olması gibi süreçlere ihtiyacı yoktur.

 

Goat milk fat contains essential nutrition that supports baby's growth: More Medium Chain Fatty Acids (MCFA) makes milk fat easier to be digested and converted to energy faster. Keçi sütü yağı, bebeğin büyümesini destekleyen temel besinler içerir: Daha Orta Zincir Yağ Asitleri (MCFA), süt yağının sindirilmesini ve enerjiye daha hızlı dönüştürülmesini kolaylaştırır. Natural Sphingolipid supports mental development. Doğal Sfingolipid zihinsel gelişimi destekler. Others like Vitamin A, D, E, K are also rich and naturally contained. A, D, E, K Vitamini gibi diğerleri de zengindir ve doğal olarak bulunur.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum ucuz fiyat 25kg saf bütün keçi sütü tozu toplu bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.