Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili
  • Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili
  • Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili
  • Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Meiling
No. Çalışanları: 300~500
Yıllık satış: 4300000-5000000
Yıl kurulan: 1998
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

1998 yılında bebekler için bir keçi süt fabrikası olarak kurulan Shaanxi Hongxing Meiling Goat Dairy Co., Ltd., Çin'deki en büyük özel sektöre ait keçi süt ürünleri şirketidir.Ve Ar-Ge, üretim, satış ve süt kaynağı temel inşaatı modüllerinden oluşan modern bir keçi sütü sanayi kümelenmesi. Bugün, tüm demografik gruplar için çeşitli keçi sütü üretimi konusunda uzmanlaşmış bir şirket haline geldi.

 

                         Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili 0

                         

   

Zengin tarım arazisi, yüksek yağış miktarı ve elverişli iklimi ile Fuping, hem “Çin süt keçilerinin memleketi” hem de “Çin keçi süt ürünlerinin başkenti” olarak onurlandırılıyor.Fuping'de Hongxing Meiling, süt keçileri için kendi doğal açık çiftliğine sahiptir.2016 yılı itibarıyla şirket, günlük yeterli taze keçi sütü tedariki sağlayan 500.000'den fazla süt keçisine sahiptir.

 

                         Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili 1

 

Şirket, keçi sütünün doğal çiftliğin çok ötesine geçtiğine inanıyor.Müşterilere% 100 doğal süt tozu sağlamanın yanı sıra, ürünler için güvenilirlik, güvenlik ve yüksek kalite sağlamak için birinci sınıf işleme teknolojisini benimsemeye odaklanmaktadır.

 

                         Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili 2

                              Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili 3

Hongxing Meiling, ISO9001, HACCP, HALAL, GMP ve QS gibi ürünlerinin yüksek kalitesini kanıtlamak için birçok prestijli sertifika almıştır.Hongxing Meiling'in tüm çalışanlarının sürekli çabaları ile Hongxing Meiling, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda tanınmış bir marka haline geldi. Ürünler, 18 yıldır Güneydoğu Asya ve Avrupa'ya ihraç edilmektedir.

 

                         Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili 4

                         Çin Shaanxi hongxing Meiing dairy Co.,ltd şirket Profili 5

 

Geçmiş

Shaanxi Hongxing Meiling Dairy Co.,ltd. Shaanxi Hongxing Meiling Süt Co, Ltd established in 1998,is a whole industry chain-type goat dairy enterprise contains dairy goat breeding, dairy research and development, production and processing and sales. 1998 yılında kurulan bir bütün sanayi zincir tipi keçi süt kuruluştur süt keçi yetiştiriciliği, süt araştırma ve geliştirme, üretim ve işleme ve satış içerir. It is a key leading enterprise in Shaanxi agricultural industrialization and a high-tech enterprise in shaanxi province. Bu Shaanxi tarımsal sanayileşme ve shaanxi eyaletinde bir yüksek teknoloji kuruluş önemli bir lider kuruluştur.

 

Relying on the "The town of milk goats" Fuping natural milk Source Advantage, The Hongxing Meiling has its own milk source base, the whole industry chain operation. "Süt keçi kasaba" dayanarak Fuping doğal süt Kaynak Avantajı, Hongxing Meiling kendi süt kaynak üssü, tüm sanayi zinciri operasyonu vardır. The company has fresh goat milk powder production line, Can process 600 ton of fresh milk per day. Şirketin taze keçi sütü tozu üretim hattı vardır, günde 600 ton taze süt işleyebilir. Four advanced technology," Direct steam sterilization, Flash evaporation off mutton”, Upward row of low-temperature powder Tower, Agglomeration granulation", Which specially design for goat milk powder production . Dört ileri teknoloji, "Doğrudan buhar sterilizasyonu, koyun eti kapalı flaş buharlaşma", düşük sıcaklık toz Kulesi Yukarı sıra, Aglomerasyon granülasyon ", hangi keçi sütü toz üretimi için özel tasarım. Company had passed the ISO9001 Quality Management system, dairy products HACCP, GMP certification and Halal ( International halal food) certification. Şirket ISO9001 Kalite Yönetim sistemi, süt ürünleri HACCP, GMP sertifikası ve Helal (Uluslararası helal gıda) sertifikasını geçmişti.

 

Meiling goat milk powder produces with wet process, is 100% pure milk production. Islak süreçle üretilen keçi sütü tozu meiling,% 100 saf süt üretimidir. the company has earned "National Geographic indications Protection products", "Ecological origin protection Products", "famous brand products in Shaanxi province", "three products (same line, same standard, same quality)"Meiling Infant formula goat milk powder consecutively won the "Quality Gold Award "by the China Dairy Industry Association issued the in 2016 and 2017. Products had been widely and continuously exported to EU, Southeast Asia, areas since 2011 şirket kazandı kazandı "National Geographic endikasyonları Koruma ürünleri", "Ekolojik kökenli koruma Ürünleri", "Shaanxi eyaletinde ünlü marka ürünleri", "üç ürün (aynı çizgi, aynı standart, aynı kalite)" Meiling Bebek formülü keçi süt tozu art arda kazandı Çin Süt Endüstrisi Birliği tarafından "Kalite Altın Ödülü" 2016 ve 2017'de yayınlandı. Ürünler 2011'den beri AB, Güneydoğu Asya, bölgelerine geniş ve sürekli olarak ihraç edildi.

 

Hongxing Meilinghas built an annual output of 3000 ton of cheese production line, it can produce pure D90 desalination goat whey powder while it is in producing of pure goat cheese . Hongxing Meilinghas yıllık 3000 ton peynir üretim hattı üretti, saf keçi peyniri üretirken saf D90 tuzdan arındırma keçi peynir altı suyu tozu üretebilir. the goat whey powder had been using in enterprise infant formula goat milk powder production , which had already solved the problem of Chinese infants milk powder dependent on imported goat milk powder and filled a domestic blank. keçi peyniraltı suyu tozu kurumsal bebek maması keçi süt tozu üretiminde kullanıyordu, bu zaten ithal bebek süt tozu bağımlı Çinli bebekler süt tozu sorunu çözmüş ve bir yerli boş doldurdu. Hongxing Meiling is also the first domestic goat milk powder production enterprise of infant formula produced by independent production of goat whey powder Hongxing Meiling ayrıca bağımsız yerli keçi peynir altı suyu tozu üretimi tarafından üretilen bebek formülü bebek yerli ilk keçi sütü tozu üretim kuruluştur

 

Süt keçilerinin üremesinin neden olduğu nüfus dejenerasyonu sorununu çözmek için, Redstar Meiling süt keçi ırkı yetiştirme tabanını inşa etmeye, milyon safkan üreme alanını inşa etmeye, dadı keçi gen havuzunu ve iyi yetiştirilmiş yetiştirme sistemini kurmaya çalışıyor. Fuping'de 600.000 adet keçinin popülasyon optimizasyonunu yükseltmek için damızlık keçi ve meni dondurması ithal etmek gibi bilimsel yetiştirme araçları.

Hizmet

Servis Hattı: 4000-341-555

 

* Profesyonel servis ekibi endişesiz size izin

* Mükemmel satış sonrası servis

* 24 saat içinde çevrimiçi satış sonrası servis sorunları çözmenize yardımcı olacaktır

* Profesyonel danışmanlık rehberliği

* Ürünün tek elden çocuk bakımı, beslenme, satış, danışmanlık hizmetleri projesinin sağlanması

* Mükemmel sıcak kalpli hizmetler

* Bire bir profesyonel danışmanlık hizmetinden yararlanma

 

Profesyonel çocuk yetiştirme bilgisi ve hemşirelik rehberliğini düzenli olarak sunmak

Dönemden erken çocukluğa kadar kendi fiziksel uygunluk ve koşullarına göre

 

Ortaya çıkan sorunlar yaşayan bazı tüketiciler varsa, 24 saat müşteri hizmetleri yardım hattı 4000-341-555'i istediğiniz zaman arayabilirsiniz

 

Ekibimiz

Biz uzun vadeli stratejik ortaklar arıyoruz.Yalnızca uluslararası pazarda keçi sütü toz ürünleri için ajan olarak hareket.

 


Takımımıza katıl
* Deneyimli tavsiye almak ve kazan-kazan işbirliği

* İki tarafın kurum kültürleri karşılıklı uyumlu olmalıdır
* Her iki tarafın da açık ve tutarlı hedefleri vardır ve birlikte ilerlerler
* Her iki taraf da birbirlerinin amaç ve beklentilerini içtenlikle bilir